Privātuma politika

2021. gadā 26. maijs formulējums

MB PROJEKTAI TAU DATU AIZSARDZBAS POLITIKA

Šī privātuma politika (turpmāk – Privātuma politika) apraksta, kā tiek vākta, izmantota un glabāta jūsu personiskā informācija, kad apmeklējat vietni www.bananpanda.lt vai veicat pirkumu, ir vērsta uz www.bananapanda-lt.myshopify.com (turpmāk tekstā). - vietne).

PERSONISKĀ INFORMĀCIJA VĀKTA

Kad jūs apmeklējat vietni, mēs automātiski ievācam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem jūsu ierīcē instalētajiem sīkfailiem. Turklāt, pārlūkojot vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, ko skatāt, kādas vietnes vai meklēšanas vienumi novirzīja jūs uz vietni, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar vietni. Mēs šo automātiski apkopoto informāciju saucam par "ierīces informāciju".

Mēs apkopojam informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:

- "Sīkfaili" ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži satur anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem un to atspējošanu, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.

- "Žurnāla faili" izseko vietnes darbību un apkopo datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, novirzīšanas/izejas lapas un datuma/laika zīmogus.

- "Tīmekļa bāksignāli", "birkas" un "pikseļi" ir elektroniski faili, ko izmanto, lai reģistrētu informāciju par to, kā jūs pārvietojaties vietnē.

Turklāt, kad veicat pirkumu vai mēģināt veikt pirkumu, izmantojot Vietni, mēs ievācam no jums noteiktu informāciju, tostarp jūsu vārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, maksājuma informāciju (tostarp kredītkaršu numurus), e-pastu. pasta adrese un tālruņa numurs. Mēs šo informāciju dēvējam par "Pasūtījuma informāciju".

Šajā Privātuma politikā atsaucoties uz "Personas informāciju", mēs domājam gan informāciju par ierīci, gan pasūtījuma informāciju.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU?

Mēs izmantojam informāciju par pasūtījumu, ko parasti apkopojam, lai izpildītu visus Vietnē veiktos pasūtījumus (tostarp jūsu maksājumu informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu un rēķinu un/vai pasūtījuma apstiprinājumu nodrošināšanu). Turklāt mēs izmantojam šo pasūtījuma informāciju, lai:

Saziņa ar jums; Pasūtījumu pārbaude attiecībā uz iespējamu risku vai krāpšanu; un

Informācijas vai reklāmas sniegšana saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem atbilstoši jūsu vēlmēm.

Mēs izmantojam informāciju par ierīci, ko apkopojam, lai pārbaudītu iespējamos riskus un krāpšanu (jo īpaši jūsu IP adresi) un vispārēji uzlabotu un optimizētu mūsu vietni (piemēram, ģenerējot analīzi par to, kā mūsu klienti pārlūko un ar ko viņi mijiedarbojas), lai novērtētu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumu efektivitāte).

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS DALĪŠANĀS

Mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, lai palīdzētu mums izmantot jūsu personas informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Shopify, lai pārvaldītu mūsu tiešsaistes veikalu — jūs varat uzzināt vairāk par to, kā Shopify izmanto jūsu personisko informāciju: https://www.shopify.com/legal/privacy.

Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums izprast, kā mūsu klienti izmanto vietni. Vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personas informāciju, varat uzzināt šeit: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs varam arī kopīgot jūsu personas informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu informācijas pieprasījumu vai citādi aizsargātu mūsu tiesības.

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā darbojas mērķtiecīga reklamēšana, varat apmeklēt Network Advertising Initiative ("NAI") izglītojošo lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas:

IEKĻAUJIET ATRUNAS SAITES, IZMANTOJOT PAKALPOJUMUS.

VISPĀRĪGAS ATSAUCES:

FACEBOOK — https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE — https://www.google.com/settings/ads/anonymous

BING — https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Turklāt jūs varat atteikties no dažiem no šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digital Advertising Alliance atteikšanās portālu http://optout.aboutads.info/.

NESEKO

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu vietnes datu vākšanas un lietošanas praksi, ja no jūsu pārlūkprogrammas redzam signālu “Neizsekot”.

Ja esat no Eiropas Savienības, jums ir tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajai personas informācijai par jums un pieprasīt, lai jūsu personas informācija tiktu labota, atjaunināta vai dzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Turklāt, ja esat no Eiropas Savienības, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu iespējamos līgumus ar jums (piemēram, ja veicat pasūtījumu vietnē) vai citādi īstenotu mūsu leģitīmās biznesa intereses, kas uzskaitītas iepriekš. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp Kanādas un Amerikas Savienotajām Valstīm.

DATU GLABĀŠANA

Veicot pasūtījumu Vietnē, mēs saglabāsim jūsu pasūtījuma informāciju mūsu uzskaitei, ja vien jūs nelūgsit mums šo informāciju dzēst.

IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ.

SAZINIES AR MUMS

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu privātuma praksi, ja jums ir kādi jautājumi vai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. pa pastu info@bananapanda.lt vai pa pastu, izmantojot šādu informāciju:

Mint st. 61-1, Viļņas raj., LT-, 14182, Lietuva